Sigara ile Terapi Savaş Merkezi Açmak

Sigara içen kişilerin, sigara içmeyen kişilere göre kanser olma riski çeşitli araştırmalar sonucunda belirlendi. Sigara içen kişilerin %40 ihtimal ile kanser olma olasılığı çok daha yüksek. Bu bilgi son birkaç yıldır kişilerin sigara ile savaşmasına da yardımcı olan bir nitelik taşıyor. Sigaradan bir türlü kopamayan kişiler için sigara ile terapi merkezi açmak kişileri sigaradan uzak tutmak adına kalıcı çözümler sunuyor.

Sigara İle Terapi Savaş Merkezi Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sigara ile terapi savaş merkezi; bir nevi sağlıklı yaşam merkezi olarak ele alınabilir. Burada yapılan uygulamaların, uzman kişiler tarafından yapılması ve gerekli sertifikalara sahip olması gereklidir.

İşletmenin de aynı zamanda sağlık bakanlığı gibi kuruluşlardan izinli olması önem arz etmekte ve uygulama yapılan metaların da standartlara uygun olması gerekmektedir.

Sigara İle Terapi Savaş Merkezi Terapi Türleri

Sigara ile terapi savaş merkezi açmak; güncel olarak 2 tipte mümkündür. Henüz yeni yaygınlık gösteren bir sistem olduğu için de karlı bir yatırım türü olduğunu söylemek mümkün. En fazla kullanılan 2 tür terapi yöntemi mevcut. Bunlar;

  • More Terapi,
  • Biorezonans Terapi olarak sıralanabilir.

Mora Terapi Nedir?

Mora terapi; kişinin vücudundan frekans elde edilmesi ile yapılır. Oluşan elektromanyetik alan sayesinde izlenecek olan tedavi yöntemi belirlenir.

Biorezonans Tedavi Nedir?

Bioezonans; vücudun akord edilmesi olarak ele alınabilir. Kişinin doğru bir rezonans seviyesine gelmesi için uygulanan bir yöntemdir. Bu sayede kişinin sağlıksız yönlerinden kurtulması amaçlanır.

Sigara İle Terapi Savaş Merkezi Açmanın Maliyeti Nedir?

Sigara ile terapi savaş merkezi açmak için önce hangi terapi türüne karar verdiğinizi seçmeniz gerekli. Kuracağınız terapi merkezi;

  • More terapi yöntemi ile çalışacaksanız, 75-100 Bin TL arasında bir sermaye sizin için yeterli olacaktır.
  • Biorezonans terapi yöntemi ile çalışacaksanız; sermayenizin 50 Bin TL olması yeterlidir.
Bunu okuyabilirsiniz >>>  Köpek Eğitim Merkezi Açmak

Sigara İle Terapi Savaş Merkezi Açmak Kazandırır mı?

Sigara ile terapi savaş merkezi açmak verdiğiniz terapi türüne göre kazanç sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

  • More terapi bazlı bir kuruluş aylık olarak; 25 Bin TL kazanç sağlama imkanı sunar,
  • Biorezonans terapi bazlı olan kuruluş ise ilk 3 ay içerisinde yatırımcısına sermayesini geri kazanma imkanı vermektedir.

İsterseniz aynı kurum içerisinde iki yöntemi de sunarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Kazancınız artarken maliyetin de artacağını göz ardı etmemeniz gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir