Oto ekspertiz Bayisi Açmak

Oto ekspertiz Bayisi Açmak

 

Türkiye Genelinde Yıllık 100 binlerce araç satılmaktadır, tabii yıl sonu bu rakamlar değişmektedir. Oto expertiz yaptırılacağı zaman bir çok şahıslar veya kurum analizler eşliğinde aracın fizibilite çalışmasını yaptırmak ister bu işlemlere Oto ekspertiz noktalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca sizlere araç kontrol sırasında yapılan bir kaç işlemden bahsedeceğiz.

2019 İş fikirleri arasında Araç ekspertiz dükkanları gelmektedir.

Araç Altı Detaylı Kontrolü

Her gün istisnasız şekilde kullanılan araçların belli dönemlerde bakım ve onarımlarının yapılması hayati bir durum oluşturmaktadır. Özellikle de tüm parçalarının bulunduğu araç altının kontrol edilmesi oldukça önemlidir.
Araçların Alt Kısımlarının Kontrol Edilmesi
Bazen kasislerden hızlı geçmek bile araç altı parçalara küçük hasarlar vermektedir. Fakat bu küçük hasarlar gerektiği gibi çözümlenemez ve uzun vadeye yayılırsa işte o zaman sorunlar büyümekte ve son derece masraflı bakımlar ortaya çıkmaktadır. Tabi bir de buna ek olarak aracın kullanım ömrü düşmektedir.
Araç altı detaylı kontrol işlemlerinde araç liftle kaldırılır ve daha önceden oluşmuş olan çarpma veya sürtme sonucu oluşan hasarlar görsel olarak tespit edilmeye çalışılır.


Araç Altı Detaylı Kontrolünün Önemi

Otomobilin ön takımlarında bu çarpma veya sürtmeye bağlı oluşmuş olan bir hasar varsa hemen tespit edilip onarma aşamalarına geçilir.
Aynı zamanda araçların alt kısım kontrolleri işlemlerinde yağ ve egzoz kaçakları ile ilgili problemler de ortaya çıkartılarak ileride oluşabilecek olan sorunların önüne geçilmiş olunur.

Sultangazi Oto ekspertiz yaptırmak için firmamızı haritadan ziyaret edip uygun fiyata yardımcı oluruz.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

Bunu okuyabilirsiniz >>>  At Yetiştiriciliği Yaparak Para Kazanmak

Sultangazi 2.el oto ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz, Sultangazi araç expertizSultangazi araç ekspertiz, Sultangazi oto ekspertiz, 

 

2 Comments

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir