İmtiyaz Sahibi / Grantee

 Serkan Türkdönmez Bufinans.com

serkan.turkdonmez@fikriabi.com

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Serkan Türkdönmez

serkan.turkdonmez@fikriabi.com

Editörler / Editors

Rahmi Ünsal / Ekonomi – Kredi Yazarı

rahmi.unsal@fikriabi.com

Neslihan Başar
neslihan.basar@fikriabi.com

Coin Cini

Coin.cini@fikriabi.com

Fikri Abi

fikri-abi@fikriabi.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Şinasi Gözüböyük

sinasi.gozuboyuk@fikriabi.com

Mali Müşavir / Financial Advisor

Serhat Akçay

serhat.akcay@fikriabi.com

Reklam / Advertise

Ayhan Keskin

Reklam@fikriabi.com

Ayhan.keskin@fikriabi.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

Ongun Kahraman

Ongun.Kahraman@fikriabi.com

Servis Sağlayıcı / Service Provider
Contabo Hosting solutions’da barındırılmaktadır.

Yazılım Firması / System Management

WordPress

 

Adres / Adress

 

İletişim / E-Mail Adresleri

İhbar & Şikayetler için : ihbar@fikriabi.com

İstek ve öneriler için : info@fikriabi.com

Bilgilendirme İçin : Bilgi@fikriabi.com