Erkek giyim bayilik açmak

Erkek giyim bayilik açmak

Erkekler için özel klasik ürünler üreten firmalar ile anlaşarak erkek giyim bayiliği açabilirsiniz. Kısa kısa erkek giyim bayiliği ile alakalı sizlere yapabileceğiniz her şeyi araştırdık. Erkek giyim son dönemlerde ülkede ki ekonomik sıkıntılardan kaynaklı olarak bayan giyim işine göre oldukça düşük görünse de.

Erkek giyim sektörü, klasik giyim asla ölmeyecek bir pazar olmaya devam edecektir. Gün geçmiyor ki erkek giyim sektöründe yenilik olmasın. Pierre Cassi firması son dönemlerde revize ettiği güçlü kadrosu ile erkek giyim bayiliği veriyor. Sizin için erkek giyim bayiliği veren bu firmayı inceledik.

Kim bu Pierre Cassi

İstanbul Aksaray’da giyim sektörünün kalbinin attığı Lalelide ana merkezleri bulunuyor. Babadan oğula yeni nesil vitrinleri ile son dönemlerde üretim yaptıkları takım elbise modelleri ile ön plana çıkıyorlar. Kimdir bu Pierre Cassi; Pierre Cassi bir markadır, bu markanın patenti Oral tekstil firmasına aittir. Oral tekstil firmasının bir aile şirketi olduğunu öğrendik. Erkek giyim sektöründe yarım asır devirmişler.

Erkek giyim bayilik için gereken bütçe gerekiyor.

Genç girişimciler bu işi yapabilir mi?

En can alıcı soru ve fikri abiniz olarak en iyi bütçeler ile, Türkiye’nin önde gelen firmasından bayilik almak için gereken yatırımı öğrendim. Mağaza zinciri Türkiye çapında 200 ün üzerine çıkmış durumda olan bu firma bayilik için koşulları özel olarak belirttiği için biz beyan edemiyoruz. Bu konuda iletişim adresleri ve telefonlarından ulaşarak bilgi alabilirisiniz. Erkek giyim bayiliği genç girişimciler için biçilmiş kaftan son dönemlerde insanlar genç girişimcilere daha fazla saygı göstermektedir.

Bunu okuyabilirsiniz >>>  Evde Ek iş fikirleri

Küçük bir erkek giyim bayiliği açacaksak eğer en kötü 10 bin TL gibi bir rakam gerekiyor. Ortalama 200 parçanın fiyatı buna tekabül etmekte, büyük çapta yatırım yapmak isterseniz ona göre ürünlerin komisyonları yukarı çıkıyor ve daha fazla kazanma şansınız oluyor.

Erkek giyim bayiliğini nerede yapabilirim?

İşlek bir cadde her açıdan daha iyi olacaktır buna göre maliyetlerim arttı buna yeterli olarak bir bütçem yok, daha küçük bir girişimciyim diyorsanız eğer biraz daha köşe mekanları seçebilirsiniz. Mahallenin ara sokaklarında iş yapamayacağınızın %100 olarak bilmeniz gerekmektedir. Kimse sokak arasında takım elbise satın almak istemez.

Neden erkek giyim yapmalıyım?

Erkek giyim bayiliği aldığınız zaman semtinizde yeni bir iş yapmış olacaksınız muhtemelen. Her dönem olduğu gibi erkek giyim, bayan giyimine göre gayet az kâr marjı ve sirkülasyona sahiptir. Fakat son dönemlerde her yatırımcının ölü yatırım olarak gördüğü erkek giyim mağaza yatırımını %100 kar sağlayacağınız bir işletme olarak görüyoruz.

Erkek giyim bayilik ne kadar kazandırır?

Firma yetkilileri %40 ile 60 oranında kâr marjından söz ediyorlar, semt ve yerleşim durumuna göre bu kar oranının daha üst noktalara çıkacağını belirtiyorlar. Pierre Cassi isimli marka ile 50 Yıllık kaliteyi insanlara ulaştırabilirsiniz. Oral Tekstil’e ulaşabilmeniz için telefon numaraları. (0212) 458 25 25 olarak belirtilmiştir.

Türkiye dışında bir çok ülkeye satış yapan firma eski bavul ticaretinin döndüğü son dönemlerini yaşamış olduğu lalelinin merkezi konumunda bulunuyor. Türkiye’nin 81 iline’de bayilik veriyorlar.

 

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir