Ejderha Nefesi Satışı Yapmak

Ejderha Nefesi Satışı Yapmak

Ejderha Nefesi Satışı

 

Ejderha Nefesi Nedir?

Ejderha Nefesi olarak bilinen dondurmanın Dünyada bilinen adı Nitro-dondurmadır. Hazırlanışı, sunumu ve tüketimi ile adeta bir görsel şölen oluşturan Ejderha Nefesi Satışı, yeni bir iş fikri statüsünde oldukça popüler bir yere sahiptir.

Günümüzde, yeni bir iş fikri olarak Ejderha nefesi, üretici ve tüketici bazında oldukça kazancı ve tüketimi yüksek bir gıda niteliğindedir. Ejderha Nefesi içeriğinde azot maddesinin rol aldığı bir dondurmadır. Nitrojen dondurma yani Ejderha Nefesi; Azot, taze meyve ve dondurma kremasından yapılır. Ejderha Nefesini özel kılan müşteri önünde özel hazırlanıyor olmasıdır ve uzun süre muhafaza edilebilir olmasıdır üstelik muhafaza süresini etkileyen hiçbir unsur koruyucu nitelik taşımaz.

Ejderha Nefesi dondurması yapı itibari ile başrolünde azot bulunan bir gıdadır. Yeni bir iş fikri olan Ejderha Nefesi satışı yapmak isteyenler tüketicilerini bu yeni nesil dondurma hakkında bilgilendirmelidir. Örneğin, azot maddesinin bu dondurmada yer alması tüketicinin kafasında soru işareti bırakabilir. Fakat bilinmelidir ki soluduğumuz hava da %78’e varan oranla azot bulunmaktadır. Yani azot olmadan nefes almak mümkün değildir. Bu sebeple azotun pek çok gıda hazırlanışında kullanılması mümkündür ve sağlık açısından zararsızdır.

Ayrıca satış yapmak için, hazırlama aşamaları hakkında yeterli bilgiye sahip olmak gerekir. Zira, Ejderha Nefesi dondurması bir şov işidir. Bu sebeple müşterinin gözünün önünde yapım aşamaları gerçekleştirileceğinden hata payı 0’dır.

Ejderha Nefesi Satışı Yapmak

Ejderha Nefesinin Piyasadaki Satış Karı Nedir?

Bir bardak porsiyonunda %200 ve 300 oranında kar elde bulunan Ejderha Nefesi, satışı yapmak için görsellik ön planda olacaktır. İnsan geçişlerinin yoğun olduğu bölgelerde yeni bir iş fikri olarak Ejderha nefesi satarak ciddi bir satış rakamı elde edilebilir. Ejderha Nefesi satışı için gerçekleştirilecek yatırımlar sonucunda 3 ay gibi kısa bir süre de yüksek kazançlar elde edilebilir.

Ejderha Nefesi Satışı Nasıl yapılır?

Ejderha Nefesi satışı, popülaritesi olan iş fikirlerindendir. Eğlenceli serinlik sloganını kılavuz alarak yola çıkan bu yeni girişim fikri için bayilik alarak işe başlayabilirsiniz.

Keyifli ve kazançlı bir iş fikri olan Ejderha nefesi dondurması, markası ve ürünleri sürekli genişleyen bir süreçten oluşmaktadır. Büyürken kar elde eden bir işletmeci olmak için Ejderha Nefesi satışı yapmak uygun bir iş fikri olacaktır. Franchise yöntemi ile de Ejderha Nefesi satışı yapabilirsiniz. Bayilik yöntemi ile satış yapmak isteyenler için pek çok farklı konsept mevcuttur. Ejderha Nefesi, satışı için franchise alabilir ve satış gerçekleştirebilirsiniz. Franchise sistemi ile, açtığınız işletmenin demirbaşları Franchise sağlayan firma tarafından karşılanır. Ayrıca işletmenin adı ve dekorunu da Franchise sahipleri belirler. Ejderha nefesi, satarak elde edeceğiniz kar ortağı Franchise sunan işletmeler olacaktır. Bu durum, iş sözleşmesi ve iş etiğine göre değişkenlik gösterir. Sıfırdan başlamak için yeterli sermayesi olmayan Ejderha Nefesi satıcıları için Franchise yöntemi uygundur.

Ejderha Nefesi Satmak için Bayilik nasıl alınır?

Ejderha Nefesi satan firmalara başvuru yaparak belli bir bütçe belirleyerek bayilik alabilirsiniz. Satış gerçekleştiren büyük şirketler için bayilik çok önemlidir. Her firmanın şartı farklı olmakla birlikte şartları yerine getirmeniz durumunda bayilik alabilirsiniz.

Kios Modelli Bayilik

Ejderha Nefesi satışı için kiosk modelli bayilik almak isteyenlere, 35 bin TL ile anahtar teslim alarak 500 satışlık malzemeye sahip olabilirsiniz. Kiosk konseptinde bayilik alanlar, kalabalık ve yoğun alışveriş merkezlerinde, plajlarda, işlek cadde ve meydanlarda satış yapabilirsiniz.

Stant Modelli Bayilik

Yeni bir iş fikri olarak Ejderha Nefesi satışı yapmak için uygun olan bir diğer bayilik modeli Stant bayilik modelidir. 30 bin TL ile alabileceğiniz bu bayilik ile Cafe, Restoran gibi işletmelere stant açarak hem satış gerçekleştirip hem de işletmelerin ek gelir kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ana caddelere, işlek ve uğrak mekanlara da stant açarak Ejderha nefesi satışı gerçekleştirebilirsiniz.

One Comment

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir